Kurumsal
Sektörde 9 yıllık tecrübeyi genç ve dinamik yapısıyla birleştiren Asr Beton Kalıpları, değişen çağda hızla yükselen inşaat yapılanmaları içerisinde sizlere daha iyi hizmet sunmak için proje destekli hafif, sağlam ve daha kullanışlı çalışan emeğini en aza düşüren kalıplar üretmek hedefindedir.
Yaşam alanlarınızın çevresini güzelleştiren, sizlere özgün desenli bahçe duvar kalıpları uygulaması ile etkileyici çevre düzenlemeleri,  cami ve minare kalıpları ile daha güzel ibadethaneler, hızla genişleyen inşaat ve kooperatif alanlarında maliyeti en aza indirmek ve uzun süreli kullanılabilen çelik kalıplar, özel projeli butik işlerde kullanılmak üzere ve daha birçok alanda hatta içerisine beton giren herşeyin, insan emeğini ve maliyetleri en aza indiren pratik kurulumlu kalıplarını özenle tasarlayıp üreterek sektörde bir altın çağ başlatıyoruz.

Vizyon :
Tüm Türkiye ve yurt dışı pazarına hızla hitap ederek büyümeyi ve milletimize kazandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize samimi ve ürünlerinin arkasında duran bir anlayışla hizmet verip, bu vizyonla servis ağını sürekli geliştiren bir firma olma hedefindeyiz.

Misyon : Dünyanın güzelliklerine, beton şeklini vermek bizim işimiz.